Сите корисници кои имаат SD ресивери можат БЕСПЛАТНО да ги заменат со нови HD ресивери

Контакт и Информации

Адреса:

  • Иво Лола Рибар 74 Куманово, Македонија


Телефони во централа:

  • 031 454 353
  • 076 477 244


Техничка поддршка:

tehnicka-poddrska-ipsystems


Е-маил:

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Веб:


Работно време:

  • Понеделник со Сабота - 09.00 до 19.00 часот
  • Недела - 10.00 до 16.00 часот

IP Systems на поголема мапа